PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Probleem Wordpressi e-poe keelevahetusega
Postitaja: TriinuM 2013-04-04 15:28:51
Tere!

Ma olen täiesti võhik IT-alal ja üritan teha oma esimest Wordpressi e-poodi, Woocommerce Mayashopi teemaga. Probleem selles, et ei leia kohta, kust saaks osad nupud eestikeelseks muuta. Pood näeb välja selline http://yourinspirationweb.com/demo/maya/ ja "search" "logout" ja "items" keelemuuumisnupukest ei leia üles.

Tänud ette,
Triinu
RE: Probleem Wordpressi e-poe keelevahetusega
Postitaja: platon (R) 2013-04-04 18:52:49
TSITEERITUD:
Tere!

Ma olen täiesti võhik IT-alal ja üritan teha oma esimest Wordpressi e-poodi ...
wtf!!

ma muuseas olen täiesti võhik kopterjuhtimises, üritan praegu Tallinast õhku tõusta, oskab keegi aidata ...

kle mees, missiis, et su nimi on triinu, tee ikka endale esmalt baasteadmised selgeks, siis hakka eepoodi ülespanema
Postitaja: xzczczxcxz 2013-04-04 19:09:09
Üks võimalus põhiasju selgeks teha on ka nii(reaalselt miskit tehes)- miks mitte. võibolla suur tükk, aga noh mine tea. Peaasi, et pole kliendile see töö- siis on ilmselt pahasti :D

Kahjuks küll küsimusele vastata ei oska, aga

peaks ütlema, et küsimus on suht asjalikult ju formuleeritud- konkreetselt. Pole mingit häma ja aidake!!!! vms stiil.

Edu
Postitaja: Triinum 2013-04-05 17:06:51
Aga sellisel juhul öelge palun foorum, kus inimeste profitase ning sellest tuleneda võivad persoonaprobleemid ei ole takistuseks küsimustele vastamisel.

Aitäh!
Postitaja: Triinum 2013-04-05 17:12:01
Naljakas on loomulikult see, et allpool olevas foorumiteemas öeldi, et WP e poega saab ka lasteadnik hakkama ja selle teema on suhteliselt pikk. Nii et kui keegi proff mõtles, et ta ei saa vastata, sest üks proff ütles, et eespool, et teema on jama vms. siis ehk ta nüüd saaks (sest vanades teemades on vastatud.) Või ma ei tea, kuidas see profiego süsteem töötab Eestis tänapäeval, igatahes oleks tänulik abi eest, sest tundub, et sellistele probleemidele siin foorumites vastust antakse.
Postitaja: asdasdasd 2013-04-05 20:57:00
Arvatavasti on need kas hardcoded või asuvad kuskil keelefailis. Nende muutmiseks on vaja juba natukene rohkem teadmisi kui oskust wordpressi sisse logida.
Postitaja: rtfm 2013-04-05 21:44:22
TSITEERITUD:
Arvatavasti on need kas hardcoded või asuvad kuskil keelefailis. Nende muutmiseks on vaja juba natukene rohkem teadmisi kui oskust wordpressi sisse logida.

siit foorumist saadki ilmselt ainult sõimata :) keegi sind aitama ei hakka küsi parem stackowerflowst või mõnest selle alamfoorumist ja saad asjalikke vastuseid, ennem tasuks muidugi ise otsida sealt.

kindlaks teha kus templates see asi sul defineeritud on aitab lihtne grep konsoolis :

grep 'fraas_nagu_näed' folder/millest/otsida -rsn

kui koodifailidest seda ei leia , siis järelikult on see kuskilt baasist tulev muutuja. Selle leidmiseks ongi vaja elementaarseid teadmisi rakenduse ülesehituse kohta, et teada mis on template või mis on kood mis midagi väljastab. Kuna enamjaolt on sul kasutada üldine wordpressi manual, siis ülejäänud osad, kui sa veel ei oska tulebki tagurpidi lahti arutada ja ise leida.

See aga on elementaarne tarkvaaaarendaja oskus, kui seda küsida, siis üldjuhul saadki vastuseks sellist jama nagu sa siin saanud oled. Üheltpoolt on ju lihtne ütelda, et kõik on lapsemäng (kõik ei ole samas lapsed ja mängud on erinevad) teiseltppolt on ikkagi vaja natuke lolli kannatust ja manuali lugemist, et asjadest tõesti aru saada.

Kuna sa kasutad mingit rakendust mingi kindla templatega siis on raske oodata, et kellelgi siit on sama asi kuskil püsti pandud ja võimalik seda järgi vaadata, seega on su küsimus väga abstraktne ja sellisele vastust saada on vägagi raske. Paremini küsimiseks peaksid rohkem vaeva nägema ja tegema screenshotte vms mis näitaskid konkreetselt ära millist muutujat sa üritad leida ja mida sa oled proovinud teha selle leidmiseks.
Postitaja: Veebidoktor 2013-04-23 22:18:05
Üks võimalus on, et küsid müüjalt.
Kas seda .mo failiga muuta ei saa?
Või siis mingi pluginiga nagu wpml

Sest tundub, et pead jah koodi kõvasti muutma ja kui ei oska siis läheb keeruliseks :(

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0799379348755