PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Zone
Postitaja: brunnG 2013-04-06 19:35:24
Kas mulle üksi tundub,et üleöö lakkavad igasugused mediawiki paroolid mis aastaid töötanud olemast.Failide üleslaadimine mis töötanud aastaid ühtäkki enam seda pole.Ajax uuendamine on nagu minu enda väljamõeldis,see lihtsalt ei tööta enam,mis siis et töötas aastaid.Kogu mure peale öeldakse mulle,et see on nüüd minu rakenduse "viga",neil on kõik korras.Kas ma olen mingi koopaelanik või Zones pärast 50GB andmemahu laiendamist asjad nii hakkavadki olema?Help kus on eestis normaalne serveriteenusepakkuja?Termnet tundub kellega võiks ühendust võtta kui asjad jätkuvad.On kellegil positiivsemaid elamusi?
RE: Zone
Postitaja: hmz 2013-04-06 20:14:38
mul zones 6 virt.serverit pakettidega 1-3 ja pole veel midagi sellist märganud...
aga tänud hoiatamast ;)
Postitaja: brunnG 2013-04-06 20:23:24
No tõsiselt!Mind tembeldatakse nagu mingiks jobuks.Kui võtad lõpuks toru kätte ja hurjutad seda töllakast klienditeenindajat või teise toru otsas "spetsialisti" saavad asjad jälle justkui võluväel toimima.Siis vaatad vahel Delfi kogu täiega tunde maas jne jne jne.Delfi minu arust on Zone hallata?Umbe ma ütlen...
Postitaja: k-rauta 2013-04-06 23:19:55
TSITEERITUD:
No tõsiselt!Mind tembeldatakse nagu mingiks jobuks.Kui võtad lõpuks toru kätte ja hurjutad seda töllakast klienditeenindajat või teise toru otsas "spetsialisti" saavad asjad jälle justkui võluväel toimima.Siis vaatad vahel Delfi kogu täiega tunde maas jne jne jne.Delfi minu arust on Zone hallata?Umbe ma ütlen...
oledki jobu
Postitaja: brunnG 2013-04-08 10:10:17
No saigi siis mure ühelepoole,kuigi lahendajaks pidin ise olema.Sai muudetud php.ini seadeid et 1GB ja suuremaid faile üles laadida.
Php.ini muudetult ja probleemid
upload_max_filesize 2028M
post_max_size 2028M
memory_limit 256M
max_execution_time = 1000
max_input_time = 1000

Php.ini enne,probleeme polnud
upload_max_filesize 64M
post_max_size 64M
memory_limit 512M
max_execution_time = 30
max_input_time = 60

Ja tagasi sätestamine jooksutas asjad jälle jonksu.Kõik funksib.
Siit edasi.Mis nende GB ja suurtemate failide üleslaadimisega siis nii ulmet on et üle browseri laadimine kohe kuidagi nii lihtne ei ole?
Postitaja: rtfm 2013-04-08 10:50:45
TSITEERITUD:
Mis nende GB ja suurtemate failide üleslaadimisega siis nii ulmet on et üle browseri laadimine kohe kuidagi nii lihtne ei ole?

noh võta seda nii, et su serverile on ligipääs 100MB etc netikaablit pidi ja kui sul on mingi teenus kus ma panen botid spämmima n: 200 tk väiksemast mikrobotnetist sulle 1GB post pakette siis pole su teenus enam ligipääsetav. Lisaks tehakse postitud piltidest näiteks tmp failid kettale jne sul ei ole lihtsalt odavas hostingus selliseid ressursse.
Postitaja: hmz 2013-04-08 13:33:48
nagu näha suurem memory limit töötab paremini ;)
Postitaja: brunnG 2013-04-11 10:01:31
Et siis Zone virtuaalserveri paketiga võib 1-2GB failide üleslaadimisest vaid unistada?Pean silmas privaatselt enda tarbeks,mitte avalikku lehekülge kuhu iga töll võib lolli tulla mängima?
Postitaja: blaa 2013-04-11 12:14:20
TSITEERITUD:
Et siis Zone virtuaalserveri paketiga võib 1-2GB failide üleslaadimisest vaid unistada?Pean silmas privaatselt enda tarbeks,mitte avalikku lehekülge kuhu iga töll võib lolli tulla mängima?

Miks sa seda siit küsid? Mina olen üldjuhul saanud oma soovid rahuldatud zonega normaalselt suheldes ja ise eeltöö ära tehes (ehk ma olen endale sealgeks teinud, mida ma tahan ja tean mida küsin) ja ma pole pidanud kedagi töllakaks kutsuma.

On olnud tõesti ka minul juhtum, kus üks varem töötanud asi on lõpetanud töö, aga see tulenes uuest php versioonist ja oli väga spetsiifiline, koostöös zonega sai asi korda ja nii mina kui nemad targemaks.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0845358371735