PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin partnerit - epoodide valmistajat!
Postitaja: oulauri 2013-05-13 00:27:53
Vabandan esmalt anonüümsust - ei ole hetkel vajalik teada kes ja kus. Kõike saab hiljem rääkida juba eposti kaudu ja sealt edasi juba edasi.

Otsin inimest, kes oskab ülesse seada vabavaralist epoodi. Oluline pole, millise platvormi peale, kui ta oskab põhjendada, miks see platvorm hea on. Teeme asja, mis on "poolenisti" hea ehk me ei tee mingit super vinget epoodi aga samas ei taha ka mingit täielikku jama. Hea kui valitav platvormile saab osta ilusaid themesid ehk siis lõpptulemus kliendile peab näima viisakas. Plaan on epoode teha mitmeid - erinevad tooted ja erinevad sihtriigid jne. Oluline ka SEO ehk siis mida rohkem tead optimeerimisest, seda parem.

Keda siis otsin? Otsin inimest, kes saab pikemaajaliseks partneriks ja on võrdväärne partner. Minu ülesandeks kogu äriloogika ja kokkulepete sõlmimised jne, sinu ülesandeks tehniline teostus. Plaan on toimetada põhitöö kõrvalt, seega ei oota rohkem ka sinult.

Miks otsin? Ei ole endal aega nii palju, et üksi kõike teha. Samuti ei näe, et mõistlik oleks seda teenust sisse osta koguaeg, sest eesmärk järjepidevalt luua uusi.

Kui see postitus äratas sinus huvi, siis kirjuta oulauri@gmail.com ja saada ka lühidalt tutvustus, kes oled, kust tuled, mida oskad jne... Räägime lähemalt ja vaatame, kas saame üksteisele kasulikud olla!
RE: Otsin partnerit - epoodide valmistajat!
Postitaja: ei viitsi logida 2013-05-13 18:08:14
1. Ükski anonüümne kuulutus ei ärata usaldust. Ka parnteritele tehakse taustauuring, mida antud juhul teha ei saa ja ei taha oma aega raiskama hakata, et sulle ka ennast tutvustada. Miks ma peaksingi, kui sina seda ei tee?

2. Miks sa arvad, et partnerina on ootused tasu suhtes madalamad, kui sisseostetud töö puhul? Partnerina on mul ootused märka suuremad. Partnerlus ei tähenda tasuta tööd.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0877621173859