PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Qlikview
Postitaja: oll_007 2013-05-14 19:17:20
Tere,

Otsime Qlikview tundjat, kes aitaks juba püstipandud QV-d arendada ja uusi vaateid luua.

Kellel on huvi, oskusi ja aega palun kirjutada oliver@castovanni.ee
RE: Qlikview
Postitaja: tiigrikutsu 2013-05-14 22:13:50
1. Qlikview'd ei arendata, vaid luuakse dokumente ja vaateid ning see ei nõua mitte minegid programmeerimise alaseid oskuseid ja ei ole sellega mitte kuidagi seotud (andmebaaside üldise loogiak tundmine tuleb muidugi kasuks). Loomulikult on võimalus seal ka veebi komponente arendada, kuid kahtlen, kas see on vajalik ja kas see on eesmärk. Pigem väljendasid ennast natukene ebakorrektselt.

2. Ma eeldan, et ostetud on vajalikud litsentsid, sest vastasel juhul on tegemist personaalse versiooniga, millega ei saa vaadata teistes masinates loodud faile:) Igal juhul - Eestis müüb neid litsentse ainult 1 ettevõte - http://www.infovara.ee/ ja oma kogemusest tean, et päris asjalik ettevõte, kes teeb ka väga asjalikud koolitused:)

Ühesõnaga - see pole üldiselt ülesanne programmeerijatele, kui pigem analüütikutele. Programm on ise suhteliselt lihtne ja koolituse korral saab hakkama sellega igaüks, kellel on Exceli elementaaroskused:)

Aitaksin teid isegi, kuid olen kahjuks Tartust:)
Postitaja: Jux 2013-05-15 08:53:23
Vaidleksin eelmisele vastajale vastu. Arendatakse küll ja mitte vähe. Sama hästi võib öelda, et Visual Basicus ei arendata vaid luuakse andmetele vaateid. Olen Qlikviews näinud kümnete tuhandete ridade kaupa laadurskripte, mis ilma programmeerimisoskuseta ei saa kuidagi sündida.

Ise Qlickviewga mõned aastad töödanud, aga kahjuks sellest pakkumisest huvitatud ei ole.
Postitaja: geo__ 2013-05-15 09:25:47
Postitaja: oll_007 2013-05-16 16:01:39
TSITEERITUD:
Vaidleksin eelmisele vastajale vastu. Arendatakse küll ja mitte vähe. Sama hästi võib öelda, et Visual Basicus ei arendata vaid luuakse andmetele vaateid. Olen Qlikviews näinud kümnete tuhandete ridade kaupa laadurskripte, mis ilma programmeerimisoskuseta ei saa kuidagi sündida.

Ise Qlickviewga mõned aastad töödanud, aga kahjuks sellest pakkumisest huvitatud ei ole.

Tänud vastuse ja ka tiigrikutsule vastamise eest. Kui ise pakkumisest huvitatud ei ole, siis ehk oskate kellegi juurde juhatada, kellel on huvi ja oskused?
Postitaja: Jux 2013-05-17 07:51:15
Tegemist on suhteliselt spetsiifilise tarkvaraga, et eraisikuid küll soovitada ei oska. Pöördu Infovara poole, nemad kindlasti saavad aidata. Võid uurida ka teisi BI-ga tegelevaid firmasid.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0787839889526