PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
kaugtöö
Postitaja: kaugtöö 2013-06-04 13:34:42
hiljuti oli kaugtöö konverents, ka loeng üleval www.kaugtoo.ee
millised progemis firmad võimaldavad kaugtööd täna Eestis? seal mainiti et skype võimaldab. kas neid on veel? mis firmad? siis teaks kuhu kandideerida.
RE: kaugtöö
Postitaja: martin 2013-06-05 17:48:24
Eks selliseid firmasid ikka on, aga ma pigem ei soovitaks eesmärgiks võtta, et leiad firma, kus esimesest päevast peale teed kaugtööd. Eduka koostöö huvides on ikkagi mõistlik esimesed paar kuud kohapeal töötada ja firmat, kolleege ja süsteeme tundma õppida. Siit alates on kaugtöö palju lihtsam. Eks saab ka ilma, aga õpi- ja üksteisest arusaamise kurv on palju suurem.

Enda kogemustest võin öelda, et parim variant on siiski selline, kus sa osa aega käid kohal ja siis osa teed kaugtööd - muidu jääd elust kõrvale :-)

Sellise "esimesest päevast kaugtööl" firmadega võib juhtuda, et kaugtööd pakutakse ainult seepärast, et neil pole raha kontorit rentida :-)
Postitaja: cisco 2013-06-07 14:02:57
Meil siin Helmeses on selline mudel üsna levinud, kus osa arendajatest toimetab kaugtöö vormis. Tänapäeval on videokonverentsid ja muud tehnilised lahendused sedavõrd arenenud, et asjaliku ja motiveeritud inimese puhul pole asukoht kindlasti enam oluline.

Muidugi on eelduseks nö. sisseelamisperiood, kus tiim oma mängureeglid paika paneb.

Indrek.
Postitaja: fsdfsdfsdf 2013-06-08 00:45:42
Sai ka ise kunagi kaugtööga alustatud.. 6 kuud hiljem oli töösuhe lõppenud mitmel erinval põhjusel ja täna leian, et see pole minu jaoks variant, et esimest päeavast kaugtööd teha. Selline kaugtöö esimesest päevast ei tule kummalegi osapoolele lõpuks kasulik ja meeldiv. Esimesed 4-5-6 kuud peaks ikkagi kohal olema ja hiljem oma elu nii sättima, et saab kaugtööna teha kui selleks tõsine vajadus on.

Töötasin eelmises kohas 1.5 aastat kohapeal, tänaseks olen valinud endale uue tööandja ja juba üle 8 kuu on eelmise kohaga "kaugtöö" sujunud väga asjalikult.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0781300067902