PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
FB like akna avamine kui pole lehte laikinud
Postitaja: fb-kas 2014-10-24 17:12:51
küsimus järgmine, et kas on võimalik selline asi:

1) lähen www.minukodukas.ee lehele
2) kui ma olen FB-sse sisse loginud ja näiteks elioni lehte laikinud, siis minukodukas.ee lehele minnes ei tule popup lahti
3) kui ma olen FB-sse sisse loginud, aga elioni lehte mitte laikinud, siis tuleb lahti popup, kus ütleb, et laigi lehte ja like nupp ka
4) kui ma ei ole FB-sse sisse loginud ja lähen minukodukas.ee lehele, tuleb samamoodi popup lahti like nupuga

kas sellist asja saab teha?
kuidas seda teha saaks?
oskab keegi konkreetse töötava koodijupi ¹heerida?
RE: FB like akna avamine kui pole lehte laikinud
Postitaja: dtdfh 2014-10-25 09:05:36
TSITEERITUD:
küsimus järgmine, et kas on võimalik selline asi:

1) lähen www.minukodukas.ee lehele
2) kui ma olen FB-sse sisse loginud ja näiteks elioni lehte laikinud, siis minukodukas.ee lehele minnes ei tule popup lahti
3) kui ma olen FB-sse sisse loginud, aga elioni lehte mitte laikinud, siis tuleb lahti popup, kus ütleb, et laigi lehte ja like nupp ka
4) kui ma ei ole FB-sse sisse loginud ja lähen minukodukas.ee lehele, tuleb samamoodi popup lahti like nupuga

kas sellist asja saab teha?
kuidas seda teha saaks?
oskab keegi konkreetse töötava koodijupi ¹heerida?

tundub et pead www.minukodukas.ee lehel tegema punktide 2 ja 3 jaoks FB logimise, millega saada kasutajalt küsida luba tema laikide kohta info küsimiseks.

alustama peaksid umbes siit
https://developers.facebook.com/docs/facebook-login/login-flow-for-web/v2.1

ja sealt lehelt edasi uurima mis sul tarvis on
RE: FB like akna avamine kui pole lehte laikinud
Postitaja: Burritoman 2014-10-25 10:22:02
See oleks vist facebooki poolt suht räige turvaauk, kui iga suvalise veebilehe külastaja kohta saaks info nii lihtsalt kätte. Seega ma panustan ka selle peale, et ikkagi pead küsima kasutajalt luba, et ta seda infot sinuga jagaks.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.087464094162