PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsime abilist
Postitaja: Andre 2014-12-03 14:35:20
Tere

Business Media sooviks oma meeskonda ühte kogemustega Web-programmerijat. Valmistame kodulehti üldiselt wordpressile ja meile vaja korralikku back-end tüüpi kes saaks natukene keerukamate ülesannetega hakkama. Broneerimis süsteemid jne ja lihtsamatest asjadest. Teek wordpress kodulehel back- endi ära. Tööd meil hetkel küllaga ja huvilisega teeks koostööd pikemalt.

Üldinfo:

Business Media OÜ
Business Media on kiiresti arenev digiagentuur, mis peamiselt pakub müügile orienteeritud veebilahendusi. Business Media kompetentsi kuulub lisaks kodulehtede valmistamisele ka e-poodide valmistamine, graafiline disain, internetiturundus, Google Adwordsi haldus, SEO optimeerimine/maksimeerimine.

Business Media tuntuimad kliendid on jalgpallikoondis Nõmme Kalju, suurim vehklemisklubi Tallinna Mõõk, liidrite hulka kuuluv CityCasino, Eesti Antidopingu Liit, vanim ja parim restoran Gloria, Majandusarvestuskeskus, Eesti Masinatööstuse Liit, Eesti Thule e-pood ja paljud teised tublid ettevõtted!

VEEBIARENDAJA
Veebiarendaja ülesanded

Arendada front-end ja back-end funktsionaalsust, hallata ja uuendada olemasolevat funktsionaalsust. Sinu vastutada on PHP, HTML, CSS, JavaScript ja mis-iganes programmeerimiskeeli, et oma ülesanne projektis täidetud saaks.
Pakkuda tehnilist tuge tiimile ja klientidele
Leiad uusi lahendusi ja vahendeid, et pakkuda head kvaliteeti ja õigeaegset projektide valmimist. Õppida ja täiendada ennast piisavalt, et olla kursis uute lahendustega.
Veebilehtedest varukoopiate tegemine. FTP kaudu failidest ning MySQL andmebaasist läbi phpMyAdmini.
Veebilehtede kontrollimine ja testimine(W3C standardid, brauserite test, seadme test, kiiruse test, visuaalne test ning kogu funktsionaalsuse test)
Nõudmised ametikohale

Tõestatud kogemus WordPressi pluginate ja themede arenduses
Kogemus front-end ja back-end tehnoloogiatega (vähemalt 2 aastat)
Sulle on tuttav WordPressi front-end ja back-end arendus. Kasuks tuleb ka mõne muu CMS tundmine aga pole tingimus. Tuttav võiks olla Bootstrap, Bones ja muu sarnane.
Oled keskendumisvõimeline ja korrektne, oskad kinni pidada tähtaegadest
Räägid väga hästi eesti keelt, muud keeled vaid kasuks
Sulle peab see töö meeldima!
Kasuks tuleb

Töötasu, lepime iga projektiga eraldi kokku, tänu sellele ei ole kohustust meie all püsivalt olla.

Kui kellelgil huvi siis võtta ühendust ASAP

Kontakt ja lisainfo:

Andre@businessmedia.ee
Tel: 58510828

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0788578987122