PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Teostan Interneti töösi
Postitaja: phpmatu 2015-10-02 18:46:33
Tere, olen üle 5aasta kogemusega programmeerija ning teostan veebi töösi programmid, veebilehed jms. Libary mida kasutan on kiire.
Huvilisel ühendust võtta phpmatu@gmail.com
RE: Teostan Interneti töösi
Postitaja: - 2015-10-02 20:56:43
Kirjaoskus nullilähedane; tehnilisest poolest ei saa midagi aru (wtf kiire library?); meiliaadress viitab äsja peetud kaheteistkümnendale sünnipäevale. Kes julgeb tellida?
Postitaja: ärimatu 2015-10-02 21:54:29
Mul üks kiire buisenesse plaan, mida võiksid teha, kui hästi teed siis maksan ka, ära karda. Ühesõnaga natuke nigu facebook aga tegelikult ei ole, et palju parem. Selline keskkond, kus saaks enda pilte panna ja tekste panna ja teised saavad seda siis likida....et oleks selline lahe, et saaksid oma isikliku veebilehe nagu ja maili aadressi ja gruppe oleks võimalik teha....ja saaksid ena lehel reklaami müüa ja selle kaudu raha...inimesed koliksid siis kindlasti üles....tee midagi ära ja viska link siia, siis näen kuidas sa hakkama saad ja kui kiirelt siis räägime edasi....raha mul on, ära karda...aga hoidke alt, kui keegi minu idee nüüd ära võtab, siis kindlasti saadan kandid kaela
Postitaja: Mehemees 2015-10-02 22:06:07
Nii armas :)
Selline ilus naiivne jutuke, internet neelab su tervelt alla :D

TSITEERITUD:
Tere, olen üle 5aasta kogemusega programmeerija ning teostan veebi töösi programmid, veebilehed jms. Libary mida kasutan on kiire.
Postitaja: SullMull 2015-10-02 22:26:30
Näidistöid?
Postitaja: - 2015-10-02 22:37:59
Näidistöid ei ole, soovi korral saab näidistöösi.
Postitaja: geo__ 2015-10-03 10:13:38
TSITEERITUD:

Nii totter kuulutus, et ei saa ju tõsi olla.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0787451267242