PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Powegrep probleem
Postitaja: Powergrep probleem 2015-11-29 13:17:49
Kuidas n2ha faile powegrepiga downloadisin kasutasin zippi ytles et error password vms... Kuid kuidas Ma saan faili sellisese Seisu et powegrepiga teda vaadata sorry Ma pole varem seda proget kasutanud kuid mulle saadeti powergrepiga fail pgr formaat et kui failil klikin et avab automaatselt powegrepis aga ei Ava , on kelllegil kogemusi ?? Aidake
RE: Powegrep probleem
Postitaja: geo__ 2015-11-29 16:01:08
TSITEERITUD:
Kuidas n2ha faile powegrepiga downloadisin kasutasin zippi ytles et error password vms... Kuid kuidas Ma saan faili sellisese Seisu et powegrepiga teda vaadata sorry Ma pole varem seda proget kasutanud kuid mulle saadeti powergrepiga fail pgr formaat et kui failil klikin et avab automaatselt powegrepis aga ei Ava , on kelllegil kogemusi ?? Aidake

kui Windows: parem klick failil-> Open with -> vali programm millega avada.
Kui valikus õiget programmi pole, siis samast rippmenüüst "Choose default program" -> More -> juhatad soovitud programmi käivitusfailini.
Postitaja: geo__ 2015-11-29 16:09:08
Ja muidugi on alati võimalus teistpidi läheneda.
Avad programmi -> File -> Open -> valid faili.
Postitaja: Powergrep probleem 2015-11-29 19:19:52
TSITEERITUD:
Ja muidugi on alati võimalus teistpidi läheneda.
Avad programmi -> File -> Open -> valid faili.
7zip ei paki lahti seda kas peaksin kasutama win rar vms?? Ning kui open fail kas panen valikust kohe et open with - powergrep? Ta avab aha siis on mingi koodi symbolite jada millest midagi aru ei saa Ning ta ei kysi parooligi krt jama kohe tahaks faile ilusti n2ha :(

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0857038497925