PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
jquery load
Postitaja: jqueryload 2016-02-19 02:03:30
tere foormulased.

proovin ehitada miskit jquery abil aga vahepeal läheb mu leht sassi..
ei toimi teatyd kohas lingid jms..

Peale pikka pusimist tundub mulle, et mul ilmselt pole javascript jms õigesti..

st. näiteks mul on index lehel lisatud jquery jne kõik vajalik, et asjad toimiks. aga samas klikkides teatud linki, laeb ta kindlasse divi ühe php faili ja see sama fail vajab ka jquery't ja olen seetõttu selle sinna ka lisanud ja just siis kui see fail ära laetakse, lähebki leht lolliks..

Kui ma eemaldan sealt php failist jquery, siis lehel lingid toimivad ka peale faili laadimist aga asjad mis vajavad jqueryt, ei toimi sel juhul seal divi sees.

Minu palve oleks, et ehk oskab keegi seletada, et kuidas ma pean toimima, kui tahan, et leht koguaeg toimiks ja, et jquery toimiks ka nende failide seees mis laetakse lehele jquery load abil. või teab keegi suunata mõnele õpetusele ? Sest ma ise otsisin aga ma eii leidnud kuskilt sellist näidet, kuidas peaks sellisel juhul olema asjad lahendatud.

aitäh
RE: jquery load
Postitaja: asd 2016-02-19 05:55:16
siin võib olla 100+1 põhjust.
ava lähtekood.
vaata näiteks kas või seda, et jQuery sul topelt pole
teiseks, võib olla ka jQuery-conflict mingi muu frameworkiga
kasuta console.log, et oleks lihtsam näha, mis kus millal toimub...
jne.
Postitaja: sadasdasd 2016-02-19 07:45:48
Kui divvi sisse laed midagi, ära sinna juurde küll jah uuesti jQuery libraryt lisa.

Tee parem callback funktsioon mis rrakendub peale edukat ajaxi vastust (peale dvi'i uue sisu panekut) orginaal lehel kuhu lisad need funktioonid mida praegu tahad panna sinna ajaxiga laetavasse lehte.

Võibolla seletad mida saavutada püüad? Ehk lahendad üldse valesti asja.
Postitaja: nupsik 2016-02-19 09:36:57
Ma ei tea kas ma sain õieti aru.
Kui jQ ajaxiga laed mingi osa lehte sisse, siis sellest sisse laetud lehe osa elementidest ei tea jQ midagi.
Ehk
kui index.php failis on:
$( "#target" ).click(function() {
alert( "Handler called." );
});

ja element id="target" on sisselaetud osas, siis ei tööta.
Postitaja: - 2016-02-19 09:47:42
Kui oled $( "#target" ).click(function() {... teinud, siis see kehtib ainult sellele lehe osale, mis on antud hetkeks sisse loetud. Kui oled dünaamiliselt elemente juurde lisanud, siis peale lisamist pead neile uuesti samal moel handleri külge panema.
Postitaja: jfh 2016-02-19 11:30:45
TSITEERITUD:
Ma ei tea kas ma sain õieti aru.
Kui jQ ajaxiga laed mingi osa lehte sisse, siis sellest sisse laetud lehe osa elementidest ei tea jQ midagi.
Ehk
kui index.php failis on:
$( "#target" ).click(function() {
});

ja element id="target" on sisselaetud osas, siis ei tööta.

kasuta live bindingut
$( "#target" ).on( "click", function() {
});

http://api.jquery.com/on/
Postitaja: - 2016-02-19 11:37:00
To: jfh

.on ei tee live bindingut. Selleks oli varasemates jQuery versioonides .live, mis on praeguseks eemaldatud.
Postitaja: jfh 2016-02-19 15:47:06
TSITEERITUD:

.on ei tee live bindingut. Selleks oli varasemates jQuery versioonides .live, mis on praeguseks eemaldatud.

parandan, live binding:
$( ".existing-target-wrapper" ).on( "click","#target", function() {
});
Postitaja: - 2016-02-19 16:16:18

+1, nüüd sain ka ise targemaks, jah niimoodi saab ka live'i teha.
Postitaja: jqueryload 2016-02-21 04:53:30
vabandust vähese info pärast, selgitan mida ehitada püüan.
Kasutan seal bootstrapi js koos jquery'ga.

Saavutada soovin seda, et kui divi sisse laetakse sisu, siis seal toimiks bootstrap tooltip samamoodi nagu see toimib index.php failis(ja seal failis toimub ka see divi sisse faili laadimine).

Kõik toimib index.php failis seni korralikult, kuni vajutan linki mis divi sisse uue sisu tekitab ja peale seda enam ei toimi osad bootstrap asjad, samas selle divi sees toimib kõik aga ainult sel juhul kui sinna lisan jquery jms kaasa veelkord ja kui eemaldan seal jquery ja bootstrapi asjad, siis ei toimi divi sees tooltip aga ülejäänud leht toimib korralikult.

Aitäh kõigile.

Postitaja: fsdf15 2016-02-22 13:03:50
TSITEERITUD:
vabandust vähese info pärast, selgitan mida ehitada püüan.
Kasutan seal bootstrapi js koos jquery'ga.

Saavutada soovin seda, et kui divi sisse laetakse sisu, siis seal toimiks bootstrap tooltip samamoodi nagu see toimib index.php failis(ja seal failis toimub ka see divi sisse faili laadimine).

Kõik toimib index.php failis seni korralikult, kuni vajutan linki mis divi sisse uue sisu tekitab ja peale seda enam ei toimi osad bootstrap asjad, samas selle divi sees toimib kõik aga ainult sel juhul kui sinna lisan jquery jms kaasa veelkord ja kui eemaldan seal jquery ja bootstrapi asjad, siis ei toimi divi sees tooltip aga ülejäänud leht toimib korralikult.

Aitäh kõigile.

ma miski samalaadse asjaga oled foundation5 ga kokku puutunud.

peale edukat sisu laadimist proovi reinitsialiseerida vajalik - tooltip puhul nt $('[data-toggle="tooltip"]').tooltip()

http://getbootstrap.com/javascript/

muidugi see et sul peale laadimist laetava sisu ümber asjad aktki lähevad on väga kahtlane. järsku laed katkist html i sisse. topelt id? Loogiliselt võttes peale laadimist peaks ikka väline leht toimima jääma ja sisu peaks olema mitte toimiv.

Mitte mingil juhul ära lae teeke topelt - st et sul on bootstrap küljes ja sa laed sisuga uuesti bootstrapi või jquery.

kas laed iframe või ajax? mis formaati sa serverist laed? kui iframe siis täiesti eraldi muusika ...
Postitaja: jqueryload 2016-02-23 01:24:41
jquery load kasutan ja mitte iframe, laen divi sisse php faili sisu.

Ja ma olen selle tooltipi pannud niimoodi sinna faili mis laetakse jquery load abil kindla divi sisse.

proovisin nii faili lõppu, kui faili algusesse aga see töötas vaid juhul, kui oli lisatud sinna faili ka jquery ja bootstrap :S

Kas ta peaks kindlasti töötama, kui pealmisel lehel on bootstrap js ja jquery js küljes, ning failis mis laetakse jquery load abil divi, on olemas $('[data-toggle="tooltip"]').tooltip() ?

Aitäh
Postitaja: sdfsdfsdfsdfds 2016-02-23 07:59:34
Kas panid selle ikka callback funktiooni sisse oma jQuery load'is? Dokki järgi peaks nii käima @

PHP kood:

$( "#result" ).load"ajax/test.html", function() {

//_Tegevused pärst seda kui uus sisu on DIV'is laetud

alert"Load was performed." );
  $(
'[data-toggle="tooltip"]').tooltip();
});

Et tooltipid lisad alles siis uuesti juurde kui uued elemendid on lehele laetud. Kui vaid orginaal lehel seda korra teha siis pole veel neid elemente lehel mis sa ajaxiga laed.
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 03:04:58
ennem ei olnud tooltip niimoodi lisatud.. ajasingi asja vale pidi aga ka nii ei tööta mingil põhjusel :/

kas see võib ka põhjus olla, et see div kuhu laetakse uus sisu, selle sisse tuleb veel mitu divi jms. Ja see konkreetne asi millel ma soovin, et tooltip töötaks, on mitte peamise divi sees, vaid peale seda on üks div veel ja peale seda veel üks, mille sees on siis see info kus tooltip peaks töötama.
Loodan, et see liiga keeruline polnud.. Kui on, küsige ja seletan täpsemalt.. Jõuan äkki siis probleemi lahenduseni ka lõpuks :D

Aitäh kõikidele abistajatele
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 03:42:04
hmm.. kuna avastasin , et ühte pidi töötab siis seletan lehte veel täpsemalt.

see sama fail mis jquery load abil laetakse, laetakse lehele ka alguses, lihtsalt lehel kasutatakse ühte kasti mitme erineva asjajaoks ja kui vajutada menüüs linki uudised, siis viskab teise sisu sinna kasti ja vajutades seaded, viskab teise sisu..

Ja oletame, et see kast mis alguses sinna laetakse, ongi uudised ja kui ma selle uudised faili sisse lisasin lõppu tooltip osa, siis tooltip töötas seal, kõik oli super ja korraks mõtlesin, et wohoo, töötab aga siis vajutasin seaded ja tagasi uudised, ning jälle tooltip ei töödanud, kuigi ma olin selle pannud täpselt nii kaasa nagu eelnev postitaja õpetas.

Praegu ongi nii, et kui leht alguses ära laetakse, siis kuvab uudiste all tooltip aga kui vajutada seaded ja peale seda uudised uuesti, siis enam ei tööta tooltip.
Postitaja: df234 2016-02-24 12:13:12
TSITEERITUD:
jquery load kasutan ja mitte iframe, laen divi sisse php faili sisu.
Aitäh

mis see php faili sisu on? ega see eraldi <html></html> dokument pole? st mis tägiga algab ja lõpeb see php faili sisu? tolle koodi võiksid küll siia postitada - teksti asemel pane mingit lorem ipsum. mis bootstrap versioon sul on?
Postitaja: sdf23 2016-02-24 12:29:33
http://stackoverflow.com/questions/26195514/bootstrap-2-3-2-

vaata siia ka ehk tuleb eraldi veel selector ette ütelda

see ilmselt -

This is almost correct - you need a selector (which is always present on the page). For instance, if you have a parent div #posts, you could do $('#posts').tooltip({ selector: '.post-info a' });
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 17:53:25
Bootstrap v3.3.4 ja tagid algab </div> ja lõppeb </div> ja selle divi sees on omakorda üks div veel , et <html> tage vms ei ole.

Kahjuks selle siia postitamiseks peaksin sealt failist niipalju asju kustutama, et lõpuks ei näekski te seda, mis mul reaalselt seal on.

Ja ma võin muidugi eksida, aga kuna ta ju esialgsel laadimisel toimib, kui alguses leht ära laetakse ja alles siis ei toimi kui vajutada seaded ja seejärel uuesti uudistele tagasi minna, siis ilmselt ei ole asi selles failis, mida laetakse sinna kasti ? Muidu ju ei töötaks see ju üldse ?

Ma proovin õhtul koju jõudes seda, mida soovitas viimane postitaja aga samas hakkasin mõtlema, et kuidas ta siis alguses saab töödata, kui tõesti asi peaks selles olea ? palju jama ühe pisikese asjaga :D

aitäh kõigile abistajatele, annan kindlasti teada, kuidas läheb.
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 20:34:19
võtsin muutsin natukene seda php faili mis sinna sisse laetakse. Nüüd on seal sees ainult üks div mille sees on omakorda asjad, millel tooltipi proovin käima saada.

ja proovisin nüüd nii:

$('#sisu').load('ajax/uudised.php?rand=' + Math.random(), function() {
alert( "sisu valitud" );
$(".content").mCustomScrollbar("update");
$('.content').tooltip({selector: '.klassmillekuvada'});
});

kuid ilmselt tegin ma midagi valesti.. sest ka nii ei tööta või näeb keegi viga ehk ? see alert on lihtsalt veendumaks, et kood töötab
Postitaja: asdasd 2016-02-24 21:56:47
TSITEERITUD:
võtsin muutsin natukene seda php faili mis sinna sisse laetakse. Nüüd on seal sees ainult üks div mille sees on omakorda asjad, millel tooltipi proovin käima saada.

ja proovisin nüüd nii:

$('#sisu').load('ajax/uudised.php?rand=' + Math.random(), function() {
alert( "sisu valitud" );
$(".content").mCustomScrollbar("update");
$('.content').tooltip({selector: '.klassmillekuvada'});
});

kuid ilmselt tegin ma midagi valesti.. sest ka nii ei tööta või näeb keegi viga ehk ? see alert on lihtsalt veendumaks, et kood töötab

stacki järgi see mille küljes tooltippi rakendad peaks juba olemas olema lehel, ehk siis wrapper dünaamilise sisu ümber
järsku?
$('#sisu').tooltip({selector: '.klassmillekuvada'});

hasart juba sees, et kas saad tööle :D
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 22:01:16
Proovisin ka nii, ikka ei toimi.

no mul juba pea paks sellest, hakkab hasart üle minema :D
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 22:23:45
ma nüüd väga vabandan, et ma seda ennem ei teinud.. kuid ma kasutasin console chromel ja seal ütleb selle tooltipi osapeale siis kui proovin uut sisu laadida sellise teksti : Uncaught TypeError: $(...).tooltip is not a function

mis sellise errori võib põhjustada ? oskab keegi ehk öelda ?
ma uurisin googlest, leidsin ka mingid lingid aga mul jääb natukene vajaka inglisekeelest, ei saa kõigest korralikult aru :/
Postitaja: asd 2016-02-24 22:30:26
puudub funktsioon "tooltip", kuid tõen'olisem, et puudub sellele juurdepääs ehk vastav koodijupp lihtsalt ei leie/ei näe seda funktsiooni
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 22:30:42
tundub, et jquery ui ja bootstrap, et need segavadü ksteist. mõlemal on vist tooltip ja ajavad üksteise sassi. VIST

mul inglisekeel natukene jah Halb.. :D

aga ehk tuleb selle info põhjal kellegil miskit mõttesse, mida võiks proovida või ehk meenub kellegile mingi taoline olukord minevikust, et kuidas seda lahendada ? Ma uurin muidugi edasi aga peale kiireid katsetusi ei muutunud miskit ja igaksjuhuks kirjutan siia ka, et saaks probleemi võimalikult kiirelt lahendatud.. juba liiga pikalt selle kallal :D
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 22:32:32
TSITEERITUD:
puudub funktsioon "tooltip", kuid tõen'olisem, et puudub sellele juurdepääs ehk vastav koodijupp lihtsalt ei leie/ei näe seda funktsiooni

no ma ei saa aru, mismoodi ta siis alguses lehel saab toimida ? :O ma olen nagu puuga pähe saanud, ei saa sellest aru :(

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0878551006317