PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: jquery load
Postitaja: jqueryload 2016-02-24 22:32:41
TSITEERITUD:
puudub funktsioon "tooltip", kuid tõen'olisem, et puudub sellele juurdepääs ehk vastav koodijupp lihtsalt ei leie/ei näe seda funktsiooni

no ma ei saa aru, mismoodi ta siis alguses lehel saab toimida ? :O ma olen nagu puuga pähe saanud, ei saa sellest aru :(
Postitaja: sdfdsfsdf 2016-02-25 12:23:03
See leht mis laadub ajaxiga, eag seal ikkagi mingit JS faili või koodi kaasas pole? Vaata inspectoriga network tab'ist üle igaksjuhuks kogu kood mis laetakse?

Ehk loeb ka JS failide järjekord esimesel lehel (võib proovida)? Kuigi tõsi, kui ainult bootstrap ja jquery teemas siis vast ei tohiks probleemi olla kuna nagunii peaks jQuery ennem olema.

Ei oska nagu kuskilt kinni ka hakata.
Postitaja: jqueryload 2016-02-26 01:21:12
see fail mis laetakse sinna, seal js faili ei ole kaasas aga kood on küll jah.

kuid alguses see sama asi ju töötab koos koodiga ka. Ja olen proovinud selle faili TÄIESTI tühjaks teha, jätsin ainult tooltipi jaoks ühe pildi, millele määrasin tooltipi ja kõik oli täpselt samamoodi :/
Postitaja: asd 2016-02-27 00:29:11
ava see Firefoxiga, seadista Developer Tools, et consoolis oleksid js vead nähtavad, siis näed, mis ja kus puudu on

kui mingit js faili kaasa pole, siis võib olla ka nii, et see laeb kuskilt väljaspoolt näiteks ajax.googleapis.com/ajax/libs-st jne
Postitaja: jqueryload 2016-02-27 06:05:07
oeh.. vabandan ette, et ma tõesti sellest vähe jagan.. endal juba vaikselt üle visanud ja jätaks kõrvale, kuid kuna niipaljud on oma aega raisanud, siis proovin lõpuni minna, et järgmisel kergem oleks, kellel sarnane asi juhtuda võib.

console näitab selliseid ridu
unreachable code after return statement jwplayer.html5.js:1:2205
unreachable code after return statement jwplayer.html5.js:1:33383
Use of getPreventDefault() is deprecated. Use defaultPrevented instead. jquery-1.10.2.js:5375:28
Synchronous XMLHttpRequest on the main thread is deprecated because of its detrimental effects to the end user's experience. For more help http://xhr.spec.whatwg.org/ jquery-1.10.2.js:8672:6
TypeError: $(...).tooltip is not a function

see typeerror(viimane rida), tuleb siis kui vajutan uudised linki ja sisu kasti laetakse uuesti uudised. samas ma igaksjuhuks ütlen veel, et see uudised sisu laetakse lehele minnes kohe sisu kasti ja siis tooltip töötab. kuid lakkab töötamast, kui muuta sisu kasti sisu.
mul on lehel sisu kast ja menüüs valikud, valikule vajutades kuvab selle valiku sisu, ning uuesti peale laadimist valides selle lingi, mille all tooltipi kuvamist vaja, siis enam ei tööta tooltip..
Postitaja: jqueryload 2016-02-27 06:17:27
aiaiai..

mu eelmises kirjas öeldu, et ma ei ole väga osav selles.. kogu probleem oli selles, et kahes failis laeti siiski veelkord js .. nagu ma need eemaldasin, hakkas kõik toimima aga ma tõesti ei vaadanud kordagi neid faile.. koguaeg olin selles index ja uudiste failis kinni.

aitäh kõigile abistajatele. Ma ei oleks ise sinnamaani jõudnud, oleksin ennem läinud kergemat teed.. Nüüd sai targemaks, et edaspidi kontrollin kõik läbi.
Postitaja: jqueryload 2016-02-27 06:20:38
tõsiselt super, ülimalt tänulik olen, sest nüüd töötab kõik lehel.. ennem oli anomaaliaid ja need kõik on kadunud, super :)
Postitaja: asdasdasdsa 2016-02-27 09:45:08
Sellepräast inspector tooliga reaalset contenti mida laed sisse ongi kasulik vaadata. Kas leidsidki sedakaudu hetkel? Või lihstalt meenus kontrollida neid teisi faile.

Eks debugimine ongi selline asi mis ajapikku paraneb. Et kudias kõige effektiivsemalt leida veakoht.
Postitaja: kökl 2016-02-27 14:37:32
TSITEERITUD:
tõsiselt super, ülimalt tänulik olen, sest nüüd töötab kõik lehel.. ennem oli anomaaliaid ja need kõik on kadunud, super :)

vägev värk!
Niipalju lisaks, et tasub ka teiste broswerite inspect tooli kasutada. Kui sa MACi taga just ei ole siis F12 see klahv is tasub meelde jätta nii chrome kui internet explorer.
Postitaja: pede. 2016-02-27 15:25:38
TSITEERITUD:

vägev värk!
Niipalju lisaks, et tasub ka teiste broswerite inspect tooli kasutada. Kui sa MACi taga just ei ole siis F12 see klahv is tasub meelde jätta nii chrome kui internet explorer.

macil kominatsioon: Option + Command + I
Postitaja: jqueryload 2016-02-27 19:03:47
TSITEERITUD:
Sellepräast inspector tooliga reaalset contenti mida laed sisse ongi kasulik vaadata. Kas leidsidki sedakaudu hetkel? Või lihstalt meenus kontrollida neid teisi faile.

Eks debugimine ongi selline asi mis ajapikku paraneb. Et kudias kõige effektiivsemalt leida veakoht.

Ei ma ei leidnud sealt kaudu. vaatasin lihtsalt lõpuks KÕIK lehe failid läbi ja avastasin, et mõnes failis ongi js veelkord kaasas , kustutasin ja hakkaski tööle. imeline lihtsalt :D

aga kuidas ma selle inspector tooli abil teada saan, kas laetakse mitu korda ? käin htmli läbi kõik ? et see on ju keerulisem kui lihtsalt failid järiest avada serveris ja üle kontrollida.. ilmselt jääb mul miskit lihtsalt arusaamatuks ja kui keegi viitsib, võiks seletada täpsemalt (: , aitäh
Postitaja: 21asd 2016-02-27 22:20:40
TSITEERITUD:

Ei ma ei leidnud sealt kaudu. vaatasin lihtsalt lõpuks KÕIK lehe failid läbi ja avastasin, et mõnes failis ongi js veelkord kaasas , kustutasin ja hakkaski tööle. imeline lihtsalt :D

aga kuidas ma selle inspector tooli abil teada saan, kas laetakse mitu korda ? käin htmli läbi kõik ? et see on ju keerulisem kui lihtsalt failid järiest avada serveris ja üle kontrollida.. ilmselt jääb mul miskit lihtsalt arusaamatuks ja kui keegi viitsib, võiks seletada täpsemalt (: , aitäh

network tool näitab sulle mida laetakse
Postitaja: jqueryload 2016-02-28 03:17:36
ohoo, see on küll tore info. Tänud, järgminekord oskan sealt vaadata, mitte niipalju vaeva näha :D

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0814640522003