PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
ühendus class vs tavaline
Postitaja: kris8 2016-02-25 00:41:01
Kumba Te ise eelistate, kas teha DB ühnedusi läbi classide või siis ilma?

Classide all mõtlen seda, et eraldi fail class.db.php
RE: ühendus class vs tavaline
Postitaja: geo__ 2016-02-25 09:51:57
Mingi väiksema asja võib vabalt spagetis valmis kribada.
Kui on mingi pikem arendus plaanis, siis soovitaks classid kasutusele võtta, ehk OOP printsiibid.
Nüüd jääb ainult küsimus, kas teaha kõik ise või võtta kasutusele mingi framework, kus on juba palju vajalike classe valmis kirjutatud, sina ainult ole mees ja oska neid kasutada.
Milline neist sobilikum on, on juba teine teema.
Märksõnad: Laravel, Symhony, Zend..., uuri:
http://www.sitepoint.com/best-php-framework-2015-sitepoint-s

Postitaja: ohhjah 2016-02-26 01:31:01
seda linki uurides.. kas Laravel on tõesti hea ?

Mida siinsed inimesed ise soovitaksid, sest tegelikult neid valmis kirjutatud jutte, nagu seal, ei usu eriti.. Tahaks ikka inimeste enda arvamusi kuulata

ja ma pole teema algataja, lihtsalt tekkis huvi.. pole frameworki kasutanud ja peaks sellepeale üle minema, hakkama korralikumat koodi tootma, et häbi poleks teistele koodi näidata.. :)
Postitaja: öäüõ 2016-02-26 10:39:23
TSITEERITUD:
seda linki uurides.. kas Laravel on tõesti hea ?

Mida siinsed inimesed ise soovitaksid, sest tegelikult neid valmis kirjutatud jutte, nagu seal, ei usu eriti.. Tahaks ikka inimeste enda arvamusi kuulata

ja ma pole teema algataja, lihtsalt tekkis huvi.. pole frameworki kasutanud ja peaks sellepeale üle minema, hakkama korralikumat koodi tootma, et häbi poleks teistele koodi näidata.. :)

Nad kõik on head - Laravel on müstilise lennu täinud ja väga populaarne. Mina olen valikuid teinud lähtuvalt ORMi tüübist. Data mapper vs active record.

Data Mapper: Symphony2(Doctrine2), Zend2+Doctrine2, Cake PHP
Active Record: Yii2, Laravel

Veel kirteeriume:
Et oleks kohe kiire phpunit integratsioon, composer põhine, oleks modulaarne.

Kui sa ühega neist raamistikest sõbraks saad ei ole teiste omandamine enam ka teab mis keemia. Seega miks mitte alustada näiteks Laraveliga või Yii2ga?

Postitaja: +1+1+1+1 2016-02-27 12:30:36
TSITEERITUD:

Nad kõik on head - Laravel on müstilise lennu täinud ja väga populaarne. Mina olen valikuid teinud lähtuvalt ORMi tüübist. Data mapper vs active record.

Data Mapper: Symphony2(Doctrine2), Zend2+Doctrine2, Cake PHP
Active Record: Yii2, Laravel

Veel kirteeriume:
Et oleks kohe kiire phpunit integratsioon, composer põhine, oleks modulaarne.

Kui sa ühega neist raamistikest sõbraks saad ei ole teiste omandamine enam ka teab mis keemia. Seega miks mitte alustada näiteks Laraveliga või Yii2ga?

Laravel istub tänastele projektidele üllatavalt hästi :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0786120891571