PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
teen enda it firmat vaja abi
Postitaja: teen 2016-04-24 15:24:16
kuna teen it firmat kus online verification on inimese nime ja isikukukoodi alusel,ka on vüimalik pnagalingi kaudu veebiportaali sisse logida,et isikut tuvastada,kuid kus ma saan sellise süsteemi et mis viib kokku inimese nime tema isikukoodiga? erinev nimi võib ju ka kasutada teise nimega panga linki,seega olen uus nendes asjades teen ostumüügi ja kuulutuste portaali ei tahaks põleda,oskab keegi infot anda?
RE: teen enda it firmat vaja abi
Postitaja: blaa 2016-04-24 20:36:39
Kui kavatsed sama sitasti programmeerida nagu sa kirjutad, siis loobu parem kohe.
Postitaja: asd 2016-04-25 15:47:29
oota, aga kui sa firmat teed, siis peaks sul klotsi olema natukene kõrvale pandud. anna see siia ja ma teen sulle :p palju seda krabisevat välja käid?
Postitaja: peaminister (R) 2016-04-25 17:06:52
TSITEERITUD:
kuna teen it firmat kus online verification on inimese nime ja isikukukoodi alusel,ka on vüimalik pnagalingi kaudu veebiportaali sisse logida,et isikut tuvastada,kuid kus ma saan sellise süsteemi et mis viib kokku inimese nime tema isikukoodiga? erinev nimi võib ju ka kasutada teise nimega panga linki,seega olen uus nendes asjades teen ostumüügi ja kuulutuste portaali ei tahaks põleda,oskab keegi infot anda?
soovitan asjad, mida ei valda, soetada. "asd" pakkumisel on jumet, sul jääb vaid ülesandeks koostada ülesandepüstitus, millest kõik ühtemoodi aru saavad, see, mida sa siia kribasid, ei sarnane ülesande püstitusele, vaid meenutab narkojoomes soigumist, ila irooniata, proovi uusti
Postitaja: firma 2016-04-25 21:26:05
TSITEERITUD:
soovitan asjad, mida ei valda, soetada. "asd" pakkumisel on jumet, sul jääb vaid ülesandeks koostada ülesandepüstitus, millest kõik ühtemoodi aru saavad, see, mida sa siia kribasid, ei sarnane ülesande püstitusele, vaid meenutab narkojoomes soigumist, ila irooniata, proovi uusti
domeen ja firma nimi on registreetud natuke oskan ka programeerida,võimalik et vajan abi, küsimus on kas sellise panga lingi regamise süsteem või et isisku tuvastuse sõsteem läheks v'äga kalliks maksma??
Postitaja: piudipau 2016-04-25 21:36:04
Võrreldes kõigi muude kuludega ei ole see miski.

TSITEERITUD:
domeen ja firma nimi on registreetud natuke oskan ka programeerida,võimalik et vajan abi, küsimus on kas sellise panga lingi regamise süsteem või et isisku tuvastuse sõsteem läheks v'äga kalliks maksma??
Postitaja: asdasdsadasd 2016-04-26 19:42:34

Mille jaoks üldse pangalingiga isikutuvastust vaja on?
Kas veeb ise on olemas kuhu see isikutuvastus külge pookida?
Mis osa muret tekitab, mis osa segane on?

Tegelikult ka- ülessande püsitus on väga nõrk. Kui seda üldse püstituseks nimetada saab.
Postitaja: teen 2016-04-27 20:33:43
TSITEERITUD:

Mille jaoks üldse pangalingiga isikutuvastust vaja on?
Kas veeb ise on olemas kuhu see isikutuvastus külge pookida?
Mis osa muret tekitab, mis osa segane on?

Tegelikult ka- ülessande püsitus on väga nõrk. Kui seda üldse püstituseks nimetada saab.

domeen on registreeritud,firma on registreeitud kodulehekülg vaja veel teha,küsimus kas panga lingi tuvastus maksab ka midagi?
Postitaja: asdd 2016-04-27 20:46:04
kuule, lepingud pankadega kah maksavad, lisaks igakuised maksed, loe kasvõi siin https://www.swedbank.ee/business/cash/ecommerce/banklink?language=EST

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0849289894104