PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
otsin business partnerit ariplaan
Postitaja: ant777 2016-11-10 00:41:58
Ariplaan lyhidalt:
Antud projekt koosneb 2st osast
Eeldan et 50/50 deal vajan it oskajat kes hoolitseb projekti tehnilise poole pealt veebi disain jms. ning mina koige ylejaanu eest vajalik on kui oskad teha bot vms asi mis teeks automaatselt teatud makse % meie projekti osavotjatele.kas keegi telegram messenger appis on naiteks botti teinud??
RE: otsin business partnerit ariplaan
Postitaja: ant777 2016-11-10 00:48:08
TSITEERITUD:
Ariplaan lyhidalt:
Antud projekt koosneb 2st osast
Eeldan et 50/50 deal vajan it oskajat kes hoolitseb projekti tehnilise poole pealt veebi disain jms. ning mina koige ylejaanu eest vajalik on kui oskad teha bot vms asi mis teeks automaatselt teatud makse % meie projekti osavotjatele.kas keegi telegram messenger appis on naiteks botti teinud??

On tosine plaan projekt ellu rakendada seega kellel huvi palun andke teada projekt teenib mone kuuga korraliku summa! Aga pidev tootamine ja oigel viisil promomine on vajalik arvatasti peab ostma googelilt targeted trafficut...seega sobiks see projekt ideaalselt monele ise oppinud kodus vaikselt nokitsejale!
Antud projekti olen nous pyhendama kogu oma aja sest tean et sealt hakkab kovasti raha sisse tulema! Projekt on seotud kryptorahaga jms. Yhesonaga sonapidaja ja tegusad inimesed andke endast teada siin..kirjuta endast natuke lyhidalt sest mul vaja leida oige inimene koostoo partneriks !!
Postitaja: asd 2016-11-11 16:04:40
esiteks õpi kirjutama
siis tule uuesti jutule..
Postitaja: ant777 2016-11-17 20:00:36
Otsin girjutajat.
Vaja girjutada foorumitese selline tekst et saaks kaasata IT arendajaid jms. Busness blaan olemas ja edu garanteeritud 100%.
Pakun 50/50 % osalust. Sõnapidaja kattesaadav 25/7.
Panen 100% aega.
Postitaja: ant7777 2016-11-21 14:00:14
TSITEERITUD:
esiteks õpi kirjutama
siis tule uuesti jutule..

Kirjutamis oskusega raha ei teeni!
Konkreetsed oskused teadmised ja kogemused on need mis annavad aluse raha teenimiseks.
See kuhu ma koma panen voi kirjutan valesti on savi... asjalikel inimestel pole aega oma pead vaevata igast vaikeste ashadega..vaja on moelda suurelt.
Kus raha millal ja kui palju. Ja kuidas!!
Pm. Saad mottest aru... inimene kes jalgib mingit oige kirja siis on selge et tal ei saa kunagi olema toelist edu.sest inimesel kellel rahad asjad liiguvad ei ole tal aega moelda oige kirjale..
Vaid ta teenib raha ja ajab asju ja on asjalik.
Tahad oelda kui om suureedd rahad mangus et sul om aega jalgoda oige kirja??? Cmon...grow up and get a life!!

Mina tean mida mina teen.
Mingit tyhja loba ei kannata.
Kellel huvi siis jata kontakt.
Postitaja: . . . 2016-11-21 14:59:48
TSITEERITUD:

Kellel huvi siis jata kontakt.
/dev/null
Postitaja: TomKa 2016-11-22 22:20:54
"dev/null" see on PHP keel, suht naljakas kui mõelda mida see teeb, aga raha eest võin PHP'd, javascripti ja disain jne. teha küll, endal ka huge project käsil, pigem valmis, kui sul enda idee ei tööta võid minu olemasolevasse suurprojekti investeerida, nagu tead siis investoreid on alati vaja, ma ei tea kus nad praegu veel peidus on:)

Ma mõtlen ka suhteliselt suurelt alati, su jutt tundus natukene tuttav...

mul vist komad täitsa puudu...

Edu!
Postitaja: droid_ 2016-11-24 01:36:45
Swender?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0884490013123