PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
otsin kedagi kes teeks veebilehe sobib ka lihtsam.
Postitaja: bestinvest 2016-11-25 20:32:44
Kuna ise eriti ei oska teha veebilehte.
Siis otsin kedagi kes selle valmis meisterdaks.
Olgu oeldud mingeid erilisi oskusi ma ei oota. Lihtne veebilehekylg lihtne nimi lihtne disain. Kuid asja point on see et otsin kedagi kes tuleks 50/50 partneriks.
Selle asjaga.
Sina hoolitsed selle eest et lehekylg oleks uleval ja toimiks. Mina hoolitsen ari eest.
Sinu jaoks oleks pm passivne sissetulek seega kellel huvi palun anna teada !
Asi hakkab kohe kaima kui veebileht valmis
RE: otsin kedagi kes teeks veebilehe sobib ka lihtsam.
Postitaja: sadsdasdasd 2016-11-25 21:38:13
Kui see on hea bisnes siis peaks see lihtne veeb (templeit+ veidi modimist kui vaja) üles saama mõnesaja euriga mõne algaja või üliõpilase käe läbi kes lisa teenida tahab.

Sellist investeeringut ei leia siis, et sellise pakkumisega 50% ära tahate anda? Või see 50% on ni väike raha?
Postitaja: bestinvest 2016-11-25 21:49:27
TSITEERITUD:
Kui see on hea bisnes siis peaks see lihtne veeb (templeit+ veidi modimist kui vaja) üles saama mõnesaja euriga mõne algaja või üliõpilase käe läbi kes lisa teenida tahab.

Sellist investeeringut ei leia siis, et sellise pakkumisega 50% ära tahate anda? Või see 50% on ni väike raha?

Asi on selles,et vaja inimest kes haldaks lehekulge jms. Raha pole vaike aga mul pole kahju jagada normaalse inimesega.
Postitaja: blaa 2016-11-26 10:55:46
Kas hullumajas oli ärikoolitus?
Postitaja: TomKa 2016-11-27 04:26:12
Omades üle 10a kogemusi ja aktiivselt tegeledes veebindusega ja sealsete ärilahedustega, tekib mul sageli tunne, et inimesed arvavad, et see on väga lihtne ehk raha tuleb iseenesest kui sul on veebileht vms, mis on väga vale arusaam.

Äkki oskad täpsustada mis valdkonda idee ise jääb, ja alati panevad asjad paika konkurendid, sidemed, kontaktid jne.

Raha meeldib minulegi, kui sa tahad lihtsat lehte seal ju siis polegi midagi hallata, ainult maksa oma hostingu tasu iga kuu/aasta?. Muidudgi on võimalik veebilehte arendada, täiendada, oleneb mis äriidee on. Veebileht võib osutuda(osutub) allikaks mis toob ärile enamuse oma klientidest kui seda võimalust kasutatakse täes ulatuses, eriti lihte on juhul kui soovid ainult riigisiselt tegeleda.

Mudugi on kõik võimalik, juhul kui sul on raha suurteks investeeringuteks ja suured sponsorid, ja samas ise ei vea oma kasutajaid/kliente alt, kasutades raha parimaks otstarbeks ja tead kuidas asjad käivad veebis ja Infotehnoloogias üldiselt.

Kuna ma olen alati väga uudishimulik inimene, mida inimesed jälla mõtlevad ja teha tahavad, siis see postitud ei tee muud kui tekitab palju lahtiseid küsimusi ja tunnet/arvamust mida ma eelnevalt kirjeldasin.

Investorid meeldivad mullegi.

Edu!

Postitaja: ärimiiz 2016-11-27 12:21:25
ma küsin hoopis niimoodi - kui palju sa ise oma projekti usud? ehk kui palju oled valmis investeerima alguses,
sinu lihtne leht on ehk paar tuhat euri arendustööd väärt, kas oled valmis selle summa välja käima?

kui vastus pole selgelt "jah, olen valmis oma rahaga selles osas panustama", mõtle oma äriidee uuesti üle, võibolla see polegi nii tasuv kui algul tundus, sest kahtlusi on tekkinud palju ja isikliku varaga ei tihkaks panustada
Postitaja: bestinvest 2016-11-27 21:53:17
TSITEERITUD:
ma küsin hoopis niimoodi - kui palju sa ise oma projekti usud? ehk kui palju oled valmis investeerima alguses,
sinu lihtne leht on ehk paar tuhat euri arendustööd väärt, kas oled valmis selle summa välja käima?

kui vastus pole selgelt "jah, olen valmis oma rahaga selles osas panustama", mõtle oma äriidee uuesti üle, võibolla see polegi nii tasuv kui algul tundus, sest kahtlusi on tekkinud palju ja isikliku varaga ei tihkaks panustada

Muutsin oma meelt.
40% saab partner kes hoolitseb it tehnilise osa eest.(kuna mina pean tegema vaga palju tood ja suur vastutus)
Jah mul on 10000% usk sest on kogemus ja kokkupuude antud alaga. Tegemist on bitcoinidega. Olgu veel oeldud et venemaal hiinas on bitcoinidega raha liigutamine vaga teemas.
Tutvusin teemaga juhuslikult kuna pidin kasutama bitcoine. Siis olin sunnitud asjaga lahemalt tutvuma. Ja kuna bitcoinidega pole piiranguid. Siis on ju loputu pm. Voimalus teenida.
Ari teine pool koosneb keerulistest finants operatsioonidest vaja luua firmasid kontosid muud pudi padi et need bitcoinid ka reaalsesee rahasse investerrida. Mingi osa coinidega on plaan osta kinnisvara jms. Ja muid asju mida on voimalil osta. Sest muidu on suur kadu...selles kui vahetad reaalasesse rahasse.
Kes teemaga kursis saab ideaalselt aru mis teema on.
Mina olen valmis projekti alla ise raha panema. Ilma sinu kui partnerita olen nous kui teed lihtsalt projekti ara. Minu jaoks.
Projekti on mul nii suur usk et ma teen selle ara nii voi teisiti
Postitaja: bestinvest 2016-11-28 11:51:40
TSITEERITUD:

Muutsin oma meelt.
40% saab partner kes hoolitseb it tehnilise osa eest.(kuna mina pean tegema vaga palju tood ja suur vastutus)
Jah mul on 10000% usk sest on kogemus ja kokkupuude antud alaga. Tegemist on bitcoinidega. Olgu veel oeldud et venemaal hiinas on bitcoinidega raha liigutamine vaga teemas.
Tutvusin teemaga juhuslikult kuna pidin kasutama bitcoine. Siis olin sunnitud asjaga lahemalt tutvuma. Ja kuna bitcoinidega pole piiranguid. Siis on ju loputu pm. Voimalus teenida.
Ari teine pool koosneb keerulistest finants operatsioonidest vaja luua firmasid kontosid muud pudi padi et need bitcoinid ka reaalsesee rahasse investerrida. Mingi osa coinidega on plaan osta kinnisvara jms. Ja muid asju mida on voimalil osta. Sest muidu on suur kadu...selles kui vahetad reaalasesse rahasse.
Kes teemaga kursis saab ideaalselt aru mis teema on.
Mina olen valmis projekti alla ise raha panema. Ilma sinu kui partnerita olen nous kui teed lihtsalt projekti ara. Minu jaoks.
Projekti on mul nii suur usk et ma teen selle ara nii voi teisiti

Nii nyyd on joudnud asi sinnamaani kus
Otsin kedagi kes projekti tasu eest ara teeks.kuna saan aru et siin keegi partneriks tulla ei taha...saan aru koik ei olegi ettevotjad. Keegi peab tooline ka olema:)
Otsin projekti tegihat
Postitaja: peaminister (R) 2016-11-28 13:45:59
TSITEERITUD:

Nii nyyd on joudnud asi sinnamaani kus
Otsin kedagi kes projekti tasu eest ara teeks.kuna saan aru et siin keegi partneriks tulla ei taha...saan aru koik ei olegi ettevotjad. Keegi peab tooline ka olema:)
Otsin projekti tegihat
ok, aga lao siis projekt lauale (mida on vaja teha) ja vaatame, mis selle asja hinnaks kujuneb ja kas see teostub veel selle aasta kuupäeval
Postitaja: creatorof project 2016-11-28 13:58:17
TSITEERITUD:
ok, aga lao siis projekt lauale (mida on vaja teha) ja vaatame, mis selle asja hinnaks kujuneb ja kas see teostub veel selle aasta kuupäeval

Kalkuleerisin kes tahab partneriks tulla siis 30% saab. Mitte rohkem

Olgu projekt suht lihtne veebileht...
Aga on vaja automaatset systeemi mis votab vastu makseid bitcoini walletisse(bitcoini rahakott. Ning mingi robot vms systeem siis teeb ka maksed kindlal ajal kindlatele bitcoini kontodele ,btc kontod ehk btc wallet. Et keeruline ongi vb ainult see automaatne ylekande systeem muud asjad peaksid kiired ja lihtsad olema.
Ahjaa google vms targeted trafficut ka vaja.
Tahaksin teada orjenterruvat maksimum hinda ja maksimum aega kaua selle koige tegemine aega votaks??
Postitaja: TomKa 2016-11-28 23:30:44
Ühesõnaga siis Rahapesu?
Postitaja: to tom 2016-11-29 12:08:17
TSITEERITUD:
Ühesõnaga siis Rahapesu?

Ei ole mingit pesu koik on seaduslik.maksu maksab ka isegi. Bitcoinid pole alati seotud raha pesuga...see on inetu sona ei tahaks et keegi sellist s6na kasutab!!!
Postitaja: Carl 2017-01-02 01:25:45
Palju pappi ja bitcoine, aga paari tonni (hetkel 2 bitconi) ei leia, et progejat palgata?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0817279815674