PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
tutvus- ja suhtlusportaali loomine
Postitaja: renewind 2016-12-11 21:00:09
Otsin usaldusväärset inimest, kes omab oskuseid suhtluskeskkonna valmistamiseks. Täpsem info meili teel.
rene.wind@mail.ee
RE: tutvus- ja suhtlusportaali loomine
Postitaja: TomKa 2016-12-12 03:12:44
Just lõpetasin sellega, OMG see ei lõpe iial, Facebooki suurust lahendust on suhteliselt aeganõudev nullist programmeerida ja pidevalt pead arenema ka, tavalisest suhtluskeskkonnast jääb tänapäeval väheseks arvan ma. Oled valmis skripte vaadanud(mäletan mingisuguseid myspace kloone ja muud sellist omal ajal) või tahad innovaatilist lahendust? või look at my work at mioola.com

Postitaja: renewind 2016-12-12 19:00:07
Tere,
Kirjuta palun viidatud mailile ja saame detailide üle arutleda.
Postitaja: Zuckerberg 2016-12-12 20:39:14
Äri ei ole keskkonnas vaid keskkonna sisus.
Praegu on aeg, kus keskkondi on nii palju ja kõik on nii kõrgel tasemel, et nendega konkureerimiseks peab ikka puhta loll olema. Samal ajal, kui korralikul keskkonnal on suurepärased vahendid sisu rahastamiseks. Kui sa programmeerida ei oska, siis loo sisu, või palka keegi, kes sulle seda loob.

TSITEERITUD:
Otsin usaldusväärset inimest, kes omab oskuseid suhtluskeskkonna valmistamiseks. Täpsem info meili teel.
rene.wind@mail.ee
Postitaja: TomKa 2016-12-13 18:07:44
Suckerberg ikka täitsa lootuse maha surunud, aga räägi mulle natuke "keskkonna sisust", millele sa tugevalt viitad?

BTW kui raha on, on kõik võimalik :)

Eks FB tapab kõvasti teisi suhtluskeskkondi, sellest võib palju rääkida...

Hea meelega võtaks paar milli ja teeks midagi lihtsamat ja vägevamat kui Facebook. Nii suur ja tugev domineerimine ei meeldi kellelegi.
Postitaja: Zuckerberg 2016-12-13 21:58:35
No kõige lihtsam näide on youtube videod, keerulisem näide facebooki mängud. Veelgi keerulisem näide mobiilimängud. Aga need kõik on miljon korda lihtsamini eduni viivad asjad, kui suhtluskeskkonna loomine.

TSITEERITUD:
aga räägi mulle natuke "keskkonna sisust", millele sa tugevalt viitad?
Postitaja: Tomka 2016-12-15 12:08:52
Suckerberg siis kui luua suhtluskeskkond koos mängude süsteemiga nagu FB ja +pakkudes inimestele lisaks video lahedusi nagu Youtube, ja lisaks kõiki facebooki teise võimalusi + veel lisaks muid ainulaadseid võimalusi, oleks see võimalus youtube ja facebook minevikku jätta? lisaks peaks raha ka olema siis sama palju kui neil kokku, või kuidas :D...?

Teine võimalus luua mingi uut sorti lahendus mis sisustab inimeste vaba-aja ja rahuldab mängu vajadused, või annab taolise süholoogilise kicki...mh kellelgi on mõni mõte või vajadus mida FB või youtube ei rahulda?

Postitaja: Zuckerberg 2016-12-16 23:32:38
Okei sorry, ma ei teadnud, et sa oled idioot. Case closed :)

TSITEERITUD:
Suckerberg siis kui luua suhtluskeskkond koos mängude süsteemiga nagu FB ja +pakkudes inimestele lisaks video lahedusi nagu Youtube, ja lisaks kõiki facebooki teise võimalusi + veel lisaks muid ainulaadseid võimalusi, oleks see võimalus youtube ja facebook minevikku jätta? lisaks peaks raha ka olema siis sama palju kui neil kokku, või kuidas :D...?

Teine võimalus luua mingi uut sorti lahendus mis sisustab inimeste vaba-aja ja rahuldab mängu vajadused, või annab taolise süholoogilise kicki...mh kellelgi on mõni mõte või vajadus mida FB või youtube ei rahulda?

Postitaja: TomKa 2016-12-17 16:00:47
Suckerberg ma ei tea miks ma arvasin, et räägin inimesega kes seda teemat natukenegi jagab, ehk siis kuidas kõik need asjad toimivad ja kes ei loe igat sõna kui fakti vaid suudab mõelda iseseisvalt, "kastist välja" ja ehk isegi spekuleerida, kahju :(.
Postitaja: oeh 2016-12-17 21:47:12
Kahjuks on palju lolle, kel ei ole raha ja otsivad lolle ja otsivad raha. Aga see pole kõige hullem. Peale natukese aja raiskamise lõpetatakse projekt raha puudusel ära.
Hullem on, et kahjuks on ka selliseid lolle, kel on raha ja kes arvavad, et neil on hea idee ja arvavad, et väike mitte kunagi varem koos tööd teinud tiim teostab selle aastaga ära ja vallutab maailma ning, et poole aastaga leitakse kõiksugu investorid ka veel. Kõike seda hoolimata sellest, et konkurentidel on sarnane tarkvara juba aastaid olemas ja meeskonnad sadades või tuhandetes. Ma ei ole suutnud üht sellist täieliku ärivaistuta ja it kauget pilvedes elajat veel ümber veenda, et kui ta kohe projekti kinni paneks, siis on tal veel lootust pensionieas oma majas edasi elada.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0881059169769