PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
kiire projekt saab keegi aidata?
Postitaja: businessmann 2016-12-21 20:08:20
Tere,kiire projekt.
Kas keegi saab teha lihtsa
Kodulehe jagama kasumi pooleks.
Koduleht lihtne maksimum 2 lehekulge.
Mul on olemas kanalid kuidas seda kohe reklaamida...aga ise ei oska head veebilehte teha. Arvan et nadalas 100$ voiks teenida kyll.ole hea kirjuta siis seven7777@post.com
Kiire!
RE: kiire projekt saab keegi aidata?
Postitaja: ooo 2016-12-22 08:26:19
swennu on tagasi:)))))))jeeeeeee

mul on tegelikult samuti vajadus. Ise olen jube hea progeja, olen nõus sulle need 2 lehtetegema nii, et sina saad kogu tulu endale, aga tahaks lihtsalt samuti vastu saada teenust....mul siin idee, et võiks 2 lihtsat maja olla, noh, ühekorruselist, nagu ikka.

et lööme käed? ajakava peaks olema sama - sina saad valmis minu majad, mina saan valmis sinu lehed
Postitaja: adsasdasda 2016-12-22 10:37:37
Ja õhku jäi küsimus, kes selle 100$ nädala saab- ning kas see on passiivne tulu edaspidi peab selle eest vaeva nägema?
Passiivsena pole ükski tulu halb, kui ei vaja käe hoidmist see teema. Eriti kui initial investment (aeg v raha) on normaalne.

Postitaja: #swender (C)(R) 2016-12-22 13:09:17
TSITEERITUD:
Tere,kiire projekt.
Kas keegi saab teha lihtsa
Kodulehe jagama kasumi pooleks.
Koduleht lihtne maksimum 2 lehekulge.
Mul on olemas kanalid kuidas seda kohe reklaamida...aga ise ei oska head veebilehte teha. Arvan et nadalas 100$ voiks teenida kyll.ole hea kirjuta siis seven7777@post.com
Kiire!
siin on see lihtne koduleht, saada mulle nüüd raha

PHP kood:

<!DOCTYPE html>
<
html lang="et">
    <
head>
        <
meta charset="utf-8">
        <
meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge">
        <
meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">
        <
meta name="description" content="#swender">
        <
title>Jou Jou</title>
        <
link href="/themes/css/bootstrap.min.css" rel="stylesheet" type="text/css">
        <
link href="/themes/css/font-awesome.css" rel="stylesheet" type="text/css">
    </
head>
    <
body>
        <
h1>Jou Jouolen ärimeessaada mull raha</h1>
        <
p>Lorem ipsum dolor sit ametconsectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliquaUt enim ad minim veniamquis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariaturExcepteur sint occaecat cupidatat non proidentsunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.</p>
        <
script src="/themes/js/jquery.min.js" type="text/javascript"></script>
        <script src="/themes/js/bootstrap.min.js" type="text/javascript"></script>
    </body>
</html>

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0820472240448