PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
otsin kedagi kes teeks mulle veebilehe orjenteeruv hind andke?
Postitaja: MiniProjekt 2017-02-09 23:07:48
Tere tahan teha enda veebilehte
lihtne lehekulg kus inimesed registreerivad liikmeks.loomulikult secured sll login systeem voiks olla.
lehekyljel voiks olla kaasaegne ilus kujundus.
nyyd ma kysiksin kas see on keeruline suure mahuline ettevotmine kui lisada sinna selline ahtomaatne makse systeemi vastuvotmine. Ja kas hinda tuleks oluliselt juurde?
maksesysteemid oleksid bitcoin perfectmoney ja voibolla ka payoneer payza. Oleks vaja systeemi kus liituja siis saab endale sealt saidilt raha kanda nimetatud maksesysteemidele. Saidilt.
Voi veel parem kui systeem maksab teatud summa % vms. Automaatselt teatud aja tagant naiteks bitcoini kontole.
tanud vastuse eest et oleks hea teada palju see koik maksma laheks ja kaua aega votaks?
Muidu teeksin ise aga puudub kodulehe tegemise oskus seega otsin kedagi kes asja jagab.
ootan teie arvamust t2nan!
RE: otsin kedagi kes teeks mulle veebilehe orjenteeruv hind andke?
Postitaja: Tõlgime lihtsa lehe mõistet 2017-02-10 00:26:08
Üldiselt kui tellija arvab, et on "lihtne lehekulg", siis tuleb eemale hoida. See tähendab üldiselt seda, et tellijal pole raha. Kuna eelarve põhjal on tema peas "lihtne leht" ja nii arvabki, et on.

See selleks, kirjelduse järgi juba ütleks, et pole lihtne leht.
Postitaja: miniprojekt 2017-02-10 13:08:53
Palun mitte spekuleerida kas on raha voi mitte vaid anda orjenteeruv hinnang mis see maksab ja kaua aega votab?
Lehekylg selline kus inimene tuleb ja registreerub kasutajaks.
Ta ostab produkti perfect money botcoinide vms makse systeemiga.
Kuid ma ei motle et lehel oleks shoppingcarty.
Postitaja: karujenka 2017-02-11 09:22:20
Odavaim variant on ju ise teha :) Ronisin kunagi ammu ka siia lehele teistelt küsima. Annan lingi, ehk saad hakkama, seal on nimekiri open source softist, kuidas teha omale poodi http://www.cio.com/article/2400389/open-source-tools/10-open
Postitaja: MiniProjekt 2017-02-11 15:54:23
Sorry ma ei taha veebipoodi teha.
tahan teha lehekylge kus saab ennast inimeme registreeruda ja saada liikmeks.
Postitaja: blaa 2017-02-11 21:47:10
199000+km
Postitaja: geo__ 2017-02-14 20:06:19
Esiteks jääb selgusetuks mida sa ikka tahad.
Selle "lihtsa lehe" kirjelduse taga võib olla väga keeruline süsteem.
Näiteks swedpank, kasutajad saavad sisse logida ja erinevaid makseid teha, kõik peab olema turvaline ja ilus ....ongi kogu põhifunktsionaalsus.
Aga seda süsteemi arendavad mitukümmend või mitusada inimest igapäevaselt.
Kas sul on raha sellise asja jaoks? Tõenäoliselt mitte, muidu sa ei otsik foorumist infot vaid telliksid pädeva projekti analüüsi.

Kui on mingi säästu projekt, siis otsi valmis lahendusi, ehk keegi kohendab/muudab sobivaks.
Postitaja: MiniProjekt 2017-02-15 19:11:31
Tahan teha lehekylje loomulikult voimalikult odavalt. Kus keegi registreerib teeb makse ning saab makseid. Soovin teha nii et on systeem liige registreerib ennast ja registreerib uusi liikmeid tema alla ning sait teeb talle makseid.vot sellisele asjale tahan vastust jah.

Postitaja: blaa 2017-02-16 12:41:22
Aa, püramiidiskeem. Miks sa kohe ei öelnud! Mu pakkumine kukkus nüüd, 100000€
Postitaja: MiniProjekt 2017-02-17 19:57:51
Ok ei ole pyramiid. inimene investeerib produkti mida saab odavamalt osta meie myyme selle ja tema teenib kasumi pealt %.
Ehk siis projekt aitaks inimesi kapitalist talle kasumit teenida.
et valtida makse vms jura siis firma me registreeriks inglismaal ning maksed oleksid bitcoinis webmoney perfect money payeer. ja vot sellele tahan vastust. Hind. tanan!
Postitaja: Arved 2017-02-17 23:41:23
Tere,

Hindame töömahuks umbes 9-10 kuud 2 arendajale. 50 eur/h ehk ca. 50*160*2*9 = 144k eur. Mõlemad seenior tasemega. Arveldus time-material ja mitte fixed price.
Postitaja: miniprojekt 2017-02-20 00:34:26
See on liiga pikk aeg.
oleks vaja teha valmis yhe kuuga.
maksimum. Kuidas selline vaike asi saab nii kaua aega votta?
Postitaja: prohv 2017-02-20 12:56:31
1 kuu, 3000 euri.
Postitaja: miniprojekt 2017-02-20 15:59:41
Ei ei liiga kalliks laheb asi !!!
Maolin arvestanud 1000 maksimum.
kus kohast te sellised hinnad votate??
Hosting ei maksa ju nii palju.
lehe ylespanek kokku klopsimine umbes nadal mitte rohkem.
selliste hindadega ei tee.
ja mingit tunnipalka ma ei maksa.
pool ette ja pool kui asi valmis on ainus moodus. Vaatan et siin ikka huiarid koos
Postitaja: prohv 2017-02-20 17:14:44
TSITEERITUD:
Ei ei liiga kalliks laheb asi !!!
Maolin arvestanud 1000 maksimum.
kus kohast te sellised hinnad votate??
Hosting ei maksa ju nii palju.
lehe ylespanek kokku klopsimine umbes nadal mitte rohkem.
selliste hindadega ei tee.
ja mingit tunnipalka ma ei maksa.
pool ette ja pool kui asi valmis on ainus moodus. Vaatan et siin ikka huiarid koos

Hosting ja veebileht on 2 eraldi asja.

Selline süsteem vajab turvalisust + erinevad maksed + registreerimisteks viited ja funktsionaalsused.

Selline asi nädal aega? Okei, aga siis teeb selle kallal ka mitu inimest tööd.

Ma ütlesin fikseeritud hinna mitte tunnihinna.

Huiarid? Võimalik. On siin lampi postitusi? Jaa. Aga samamoodi oled sina huiar, kuna üritad saada korralikku ja tegelikult mitte just kõige lihtsamat asja 1000 euri eest, ja seda meetodil kus ülesande püstitad võimalikult napisõnaliselt ja ebaselgelt. Tule mõistusele, tänapäeval makstakse isegi pangalinkide lisamise eest mitmeid sadu eurosid.

Telli hindude käest see süsteem siis.
Postitaja: miniprojekt 2017-02-21 14:54:28
Olgu kas oleks voimalik kopeerida kuskilt analoogselt saidilt systeem.
ja natuke kohendada ainult.
kas see langetaks hinda ja lyhendaks aega ? Tahaks juba raha hakata teenima. Veebilehe kasutajad on juba olemas.
Postitaja: prohv 2017-02-21 15:10:31
Mismoodi sa kopeerid seda? Süsteemi kopeerimiseks sul peab olema selle mingi teise saidi serverisse ligipääs. Kui selline asi oleks võimalik, siis mille pärast üldse inimesed veebiarendusega tegelevad? Sellisel juhul kõik kopeeriks kellegi süsteemi.
Postitaja: arendaja, freelancer vms 2017-02-21 16:21:08
Võiks ju aidata- kõik kes progenud aastaid veebi on saaks selle asjaga hakkama, aga miks seda ei saa teha odavalt on järgmine.
Vähemalt enda seisukohast.

"Oleks vaja systeemi kus liituja siis saab endale sealt saidilt raha kanda nimetatud maksesysteemidele. "
"Voi veel parem kui systeem maksab teatud summa % vms. Automaatselt teatud aja tagant naiteks bitcoini kontole. "
Aga kudias saab raha teie saidile? Kantakse mõnest eesti pangast?

See tähendba, et arendaja peab end kurssi viima vastavate makselahnduste nüanssidega. Kes suhtleb nendega igasuguste võimalike võtmete ja lahenduste suhtes- kas teie või teostaja. Kes mõtleb parima variandi välja liidetsamisele kui on mitmeid. Lisaks peab otsima (halvemal juhul ise kirjutama) libraryd mis suhelda oskavad nende süsteemidega). Kindlasti on mitu tk valida- keerulisemaid ja lihtsamaid. Puudustega ning üleliigselt featuuridega. Võibolla isegi on olemas ametlik API client olemas - siis on kergelt pääsetud. Aga see kõik on "unknown" hetkel ja lihtsalt põlvepealt ütleks, et kogu selle teemaga kurssi viimine võib vabalt võtta 3-5 päeva, et üldse asjas midagi hoomata. Põlve pealt hinnatuna siis ( 750 - 1200 arvega ) + KM.

Lehe äriloogika tuleb ka ehitada. Kuna sellest midagi ei tea siis seda ei hinda. Põlve pealt võib panna 1k kuna ei tea. esimene 240€ kulub nagunii sellele, et see välja selgitada põgusalt ja mingi road map maha saada. Eks oleneb ka kliendi koostöö valmidusest. Osad suudavad kiivalt lõpuni välja hoida saladuses, et mida tegelikuilt teha vaja oli :D ning hakata seda siis õigesit tegema alles.

"lihtne lehekulg kus inimesed registreerivad liikmeks.loomulikult secured sll login systeem voiks olla."
Mida tähendba secure teie jaoks? Kas lihstalt parooliga sisse logimine https üle elavas ühenduses?
Kasutajad / logimine on igasugustes freimwõrkides küll olemas, aga ega siingi pääse ilma tööta. Ilmselt tuleb ka lisada kasutajatele mingeid andmeid. Saan aru, et mingi rahade ligutamine käib?

"lehekyljel voiks olla kaasaegne ilus kujundus. "
Kuskilt boostrap templeidi ostab siis saab template kätte küll alla 100€, aga see tuleb veel siduda süsteemiga.
Custom disain ja HTML läheks juba sinna üle poole nädala töö kanti kui räägime reaalselt vaid landing/avalehest ning mõnest vormist/vaatest. Ning see eeldab tihedat koostööd ja suhtlust kliendi ning teostaja vahet juba. Suhtlus üksi on juba suur osa eelarvest. Ülesehitus, UI/UX, mida täpselt üritate veebiga saavutada/müüa (landingu wireframe). Branding?

Reality on see, et siis maksaks see nädal tööd juba (1200 - 1600 arvega) + KM kui selliselt odavamalt freelancerilt võtta.

"nyyd ma kysiksin kas see on keeruline suure mahuline ettevotmine kui lisada sinna selline ahtomaatne makse systeemi vastuvotmine. "

Üldse- kas teil on mõni näide tuua mida saavutada tahate - kas matkite mõne lehe ärimudedelit? Kuigi väga halb on sõna "nagu see leht" annaks see siiski mingi ettekujutuse. Hetkel on väga arusaamatu ärimudel ka kuan ise pole selle teemaga kursis (et mis võiks olla nende märksõnade najal). Juba selle probleemi lahendamine/aru saamine ning kaasa mõtlema saamine võtab vabalt päeva või kui intensiivse koosoleku vormis siis vb pool päeva koos sõitudega.

Hetkel ei hakka keegi isegi seda koosolekut tegema, kuna kui pole teada eelarve, ei saa ka kahjuks riskida oma aja kulutamisega kui pole teada kas üldse eealrvet on, et seda tööd teostada. Eriti hull on siis kui te ise ka veel ei tea mida vaja ning koos lauataga hakkate lahendust välja mõtlema. Nn tasuta töö teile.

Odavamalt vb saaks see teha kellel on kogemusi varasemalt nende maksesüsteemidega nagu "payoneer payza", "bitcoin" ja "perfectmoney" jne. Isiklikult peaks kõigepealt kurssi viima üleüldse selle industry, et kuidas asjad käivad seal. Ilmselt saaks odavamalt ka neilt kellel on asja vastu huvi või tahavad mingit väljundit oma kooli kõrvalt õppimisega seoses. Kogenud arendaja ei hakka seda isegi kaaluma kuna ülessande püsitutus jätab mulje, et tegelikult pole eelarvet selle jaoks.

Võibolla on olemas mõni valmis lahendus (või ligilähedane), aga ilma arusaamata mida üldse saavutada üritate on seda soovitust raske anda.

Igastahes minu 5 senti- oma mätta otsast.
Postitaja: peaminister (R) 2017-02-21 19:55:48
to: arendaja, freelancer vms

jutt muidu õige, aga maksumused võid julgelt kümnega läbikorrutada
Postitaja: täpsustan 2017-02-21 20:11:34
Kas maksumus 10x suurem põlvepealt hinnangute osas (aeg mõõda nii palju) või nn tunnihinna pärast? Või mõlemat.

Ajalised osad on pandud suht meelevaldselt küll muidu jah. Hinnad eestid- minuteada peaks jääma 60-100 kanti tund eesti agentuurides, aga mine tea. Võite parandada. Pole tegelikult kursis- lihtsalt mõndasi teab. Ja ülevaltoodud tekstis ei pannnud jah päris selle hinna järgi vaid odavamalt.
Postitaja: miniprojekt 2017-02-23 20:08:17
Beeon.club
midagi taolist
palju maksab?
On see siis keeruline?
Payoneerilt perfeck monilt saab
lingid yhendad serveruga ja makse systeem olemas.
Postitaja: geo__ 2017-02-23 21:28:29
Mis siin ikka heietada.
Eelarve on ju max 1000.-
Aega antakse nädal.
Selle raha eest saab mingi vabavaralise webipoe + mingi standardis saada olev makselahendus + tasuta template selga.

Mingi custom arendus ei mahu eelarvesse.
Kas teil on vaja laenu? pakume igasuguseid laenu miinimumsumma 5000 € kuni maksimaalselt 500000000 €, kui olete huvitatud võtke meiega ühendust e-posti teel: (richardcosmos5@gmail.com) Laenupakkumine.
Postitaja: Mr. Dékány 2017-02-25 04:50:30
Kas teil on vaja laenu? pakume igasuguseid laenu miinimumsumma 5000 € kuni maksimaalselt 500000000 €, kui olete huvitatud võtke meiega ühendust e-posti teel: (richardcosmos5@gmail.com)

Laenupakkumine.
Sa pead kiiresti laenu? Kontakt: (dakany.endre@gmail.com) Lisainfot laenu. Laenupakkumine.
Postitaja: Mr. Dékány 2017-02-25 04:51:23

Sa pead kiiresti laenu? Kontakt: (dakany.endre@gmail.com) Lisainfot laenu.

Laenupakkumine.
Kas teil on vaja kiiresti laenu? Anname välja ettevõtete laenude, isiklikud laenud, õppelaenu, auto laenud Jne Kui olete huvitatud võtke meiega ühendust: (dakany.endre@gmail.com) Laenupakkumine.
Postitaja: Mr. Dékány 2017-02-25 04:52:13
Kas teil on vaja kiiresti laenu? Anname välja ettevõtete laenude, isiklikud laenud, õppelaenu, auto laenud Jne Kui olete huvitatud võtke meiega ühendust: (dakany.endre@gmail.com)

Laenupakkumine.

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.599184989929