PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kodulehe Valmitamine | Wordpress Veebiarendaja | Freelancer
Postitaja: Freelancer Martin 2017-10-20 11:16:12
Minu Veebileht : developerforwebsites.com

About Me

valmistan hobikorras lihtsaid ja isehallatavaid kodulehti ja e-poode. Alustasin selles põnevas it-maailmas 2015 aastal, kui kirjutasin oma esimese staatilise lehe Notepadiga ja bootstrapiga.

Minu valmistatud kodulehed on isehallatavad ehk sisuhaldussüsteemiga kodulehed, mis sisaldavad haldustarkvara (nn. CMS), mille abil saad Sa ise lehel olevat materjali hallata (lisada tekste (luua, neid hiljem muuta, kustutada), tooteid, pilte, uudiseid jne). Soovikorral saavad kodulehe külastajad kirjutada kommentaare, on tagasiside vorm, galerii, lihtne e-poe süsteem, töötav otsing jne.

orienteeruvalt ~2 nädalaga, tavaliselt rutemgi - kõik oleneb sellest, kui keeruline tuleb plaanitav koduleht, mis on minu ajagraafik, kiiresti saan ma Sinu käest algmaterjali kätte. Raha teema on kokkuleppeline, kuid kindlasti soodne.

Hinnakiri

Iga projekt on erinev, kirjuta mulle ja kusi hinnapakkumist

WordPress – Mis on WordPress

WordPress on tasuta blogi ja sisuhaldussüsteem, mis põhineb PHP ja MySQL tehnoloogial.
Blogi (ka: veebilogi, ajaveeb, veebipäevik) võimaldab eraisikutel või ettevõtetel pidada päevikut ning külastajatel jätta kommentaare.
Sisuhaldussüsteem (CMS ehk Content Management System) on veebitarkvara, mis võimaldab hallata kogu süsteemi ühest kohast. Sellega saab lisada uudiseid, täiendada artikleid, piltide ja videodega jpm. Sõltuvalt süsteemist saab muuta ka esilehe (front end) välimust. Ja kõike seda saab teha teadmata midagi koodist.
RE: Kodulehe Valmitamine | Wordpress Veebiarendaja | Freelancer
Postitaja: asd 2017-10-25 09:57:14
allowe me to laught :D

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.542731046677