PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
kas sellisel asjal on lootust? kas olex huvilisi?
Postitaja: Projektimees 2017-12-15 20:41:26
soovin teha rahvusvahelise küberfirma teeks erinevaid küber projekte kodulehti programme ja asju.
ise ma ei oska küll aga organiseeriksin töid ,seega otsin häid helgeid päid,it valdkonnas kus siis mulle tuleb töö siis koos oma it meeskonnaga teeks asja teoks.
näiteks,mingi kool tahab teha ekooli süsteemi,siis meie teeks selle.
või mingi firma tahab täistuada enda küberturvalisust siis me paneks talle mingi paketti kokku.
varjante mitmeid,improviseerida oskan ja usun saaksime päris hea firma tehtud
RE: kas sellisel asjal on lootust? kas olex huvilisi?
Postitaja: projketimees 2017-12-15 20:44:01
et siis klindide sitavad ootused ja asjad ja soovid mulle mina annan need edasi oma it meeste tiimile ja koos teeksime projektid valmis.
vajan ühte it meest kes oleks teiste it meeste ülemus,mina annan tööd talle tema teeb asjad koos teistega valmis,kuna tema on pealik grupis siis vastutuse eest lükkab talle raha ka rohkem kui teistele.
selline idee
Postitaja: Karl Kevin 2017-12-15 23:25:52
heyhey, kirjuta mule, olen sadu saite teinud - worpress, templeiti, html. karl.silekutt2006@hot.ee kas bittorrentiga maksmine saaks teha?

lisaks me voiks estonian mafia group teha steami.
Postitaja: blaa 2017-12-16 12:47:42
Sellist asja, nagu põhikool, ei ole proovinud? Seal juba esimesel aastal õpetatakse kirjutamist. 9. klassi lõpuks peaks kirjutamine olema enam-vähem nii selge, et saab end arusaadavaks teha. Kui mitte, siis võib edasi valida võimetekohasemad suunad, kus palju mõtlema ei pea ja rohkem on vaja käelist oskust.
Postitaja: Elu näinud 2017-12-17 10:59:14
php'd kirjutavadki arendajate põhjakiht ja sealt üks tase üles on JS. 80% arendajatel tase jääb sinna eelkooli hariduse kuni ülikooli esimese semestri 3nda nädala teadmiste vahele.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.52689409256