PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsime meeskonda arendajat
Postitaja: Tõnu 2019-09-28 13:37:58
Tere
Otsime meeskonda veebikeskkonna arendajat-programmeerijat. Plaanis arendada välja pigem keeruline ja suuremahulisem veebikeskkond mitmete lisafunktsioonidega laiale kasutajaskonnale. Ära tuleb lahendada kogu keskkond alates ideest kuni lahenduse interneti ülesse laadimiseni. Peale keskkonna eestis katsetamist ja tööle saamist on plaanis laieneda välisturgudele. Suure ambitsiooniga ettevõttimine, millel on kõrge edu potentsiaal.

Edukale arendajale osalus ettevõttest ehk tasu pikema aja jooksul, kuid suuremas mahus. Minu poolt ettevõtte juhtimine-arendamine, arendaja poolt veebikeskkonna rajamise ja käigushoidmise tehniline teostus.

Ära lase mööda võimalust lüüa kaasa millestki suures. Huvi korral kontakteeruge 56239366. tonudrik@gmail.com
RE: Otsime meeskonda arendajat
Postitaja: blaa 2019-09-29 11:42:15
Selliste pakkumiste puhul mul tekib alati küsimus, et kui otsitakse nii võimekat arendajat, kes kõik tehnilise ära teeb ja rakenduse isegi "internetti üles laeb", siis milleks arendajale veel tehnikakauge juht, kes palka ei maksa.
Nähtud on ka veel "juhte", kel on väga suur tahmine teha mingi revolutsiooniline maailmavallutav veebilahendus, raha on olemas (seda pakub põhifirma, milles juhataja hästi orienteerub). Hädapärast leitakse ka mõni lihtsameelne arendaja, aga juhtimise pool ja skoobis püsimine on täiesti olematu. Raha kulub, aga mvp ei jõua ega jõua mitme aasta jooksul prototüübist kaugemale, sest ideesid tuleb pidevalt peale.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0859680175781